Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tasova1noluasm/public_html/index.php:1) in /home/tasova1noluasm/public_html/db.php on line 7

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tasova1noluasm/public_html/index.php:1) in /home/tasova1noluasm/public_html/db.php on line 7
Taşova Merkez 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
  • Telefon 0.358 312 1990..96

ASM' ye Gelirken

 Ana Sayfa / Sayfalar / ASM' ye Gelirken
ASM' ye Gelirken

Aile Sağlığı Merkezimize gelirken yanınızda T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanınızı , ehliyetinizi veya özel sigorta kartınızı mutlaka getiriniz. Bu istenilen belgeler Aile Sağlığı Merkezimize geldiğinizde yapılacak olan muayene veya tetkik - tahlil işlemlerinde herhangi bir yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için gerekmektedir.
Tedavinizin eksiksiz sağlanabilmesi için evde kullandığınız ilaçlarınızı veya ilaç isimlerini yanınızda getirmeyi unutmayınız.
Reçeteli ilaçlarınızın yanı sıra kullandığınız vitaminler, aspirin ve bitki tedavilerini de getirmeyi, hekiminiz talep ettiyse, ilgili röntgen, tetkik sonuçları ya da raporlarınızı da mutlaka beraberinizde bulundurmanızda fayda olacaktır.
Sağlıklı ve mutlu günler dileriz...